Pánské hodinky Festina

O značce Festina

Pánské náramkové hodinky Festina Chronograph 16489/5
Dámské hodinky Festina Mademoiselle 16719/1

Značku Festina není zřejmě potřeba příliš představovat. Festina byla založena již v roce 1902 ve švýcarském městě La Chaux-de-Fonds. V roce 1984 pak převzal Festinu Robert Rodriquez a díky rozvíjejícímu se rozmachu quartzových strojků se v této době začala psát nová historie oblíbené značky Festina.

V současnosti je Festina doslova synonymem pro luxus a vysokou kvalitu. Festina se stala symbolem moderního designu a symbolem kvalitního hodinářského řemesla. Hodinky Festina jsou stále více a více oblíbené mezi lidmi po celém světě. Hodinkám Festina odolá jen málokdo. Okouzlí zřejmě každého milovníka moderního designu a kvalitních výrobků. Není se co divit, Festina má v nabídce desítky typů, modelů a barevných provedení. Díky tomu si vybere každý své vysněné náramkové hodinky. Ať už sportovec a nebo manažer hledající reprezentativní hodinky na schůzky, Festina má co nabídnout každému.

Každá nová kolekce hodinek značky Festina s sebou přináší nespoutané emoce, jakými jsou láska, svoboda, vášeň a zejména pak pocit atraktivity. Atraktivita je u hodinek Festina vždy na prvním místě. Festina si zakládá na tom, aby hodinky Festina působili za všech okolností nespoutaně a odlišovaly se tak od konkurence. Opravdu, s hodinkami Festina na zápěstí se jejich majitel cítí tak trochu jinak a vždy vyčnívá v davu..

Další informace o Festině najdete na Wikipedii.
Přejít do e-shopu

Pánské a dámské hodinky Festina

Dámské hodinky Festina Mademoiselle 16958/1

Značku Festina není třeba příliš představovat. Festina vyrábí kvalitní náramkové hodinky už více jak 100 let. Za tu dobu si značka Festina našla fanoušky snad v každé věkové kategorii v zemích po celém světě. Obdivovatelé této značky jsou Festině věrní a ví, že vždy dostanou právě to, co hledají - tedy nadstandardní kvalitu a luxusní design. Značka Festina ví, jak dosáhnout úspěchu. Festina totiž skvěle kombinuje klasický design s moderním. Tím to ale nekončí. Značka Festina přichází s dalšími a dalšími novinkami a pro své zákanzíky má v rukávu ještě mnoho překvapení.

Skvělý výběr pánských i dámských hodinek Festina najdete v e-shopu www.brasty.cz.

V nabídce tohoto internetového obchodu naleznete moderní, stylové a elegantní náramkové hodinky Festina za doslova bezkonkurenční ceny. Výběr e-shopu je opravdu bohatý, vybere si doslova každý. Ať už hledáte klasické hodinky, sportovní hodinky a nebo hodinky vhodné na schůzky a jednání, e-shop má pro vás vždy desítky modelů. V nabídce naleznete všechny známé edice hodinek Festina. Vybrat si tak můžete hodinky z kolekcí jako jsou Tour de France, Ceramic, Classic, Automatic, Boyfriend, Dive, Dream, Extra, Chronograph, Junior, La Vuelta a další.

Pánské hodinky Festina

Pánské hodinky Festina jsou vhodné pro aktivní může, kteří se nebojí žádné výzvy. Jsou to muži, kteří tvoří budoucnost. Muži, kteří si jdou za svým cílem a jsou odhodlaní tohoto cíle dosáhnout. Značka Festina uspokojí opravdu každého muže, jelikož nabízí jak klasické hodinky vhodné do společnosti, tak i sportovní hodinky, jež vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Hodinky Festina se však v žádném případě nepodbízejí trendy módními výstřelky, jako je tomu mnohdy u ostatních značek. Festina sází na klasiku. Sofistikovaný design hodinek funguje doslova jako magnet i bez dalších zbytečností a Festina si tak nepotřebuje na nic hrát. Vzhled pánských hodinek umocňuje použití těch nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu jsou hodinky vysoce přesné, odolné a vydrží při slušném zacházení dlouhé roky. Ostatně kvalita je pro značku Festina vždy na prvním místě.

Dámské hodinky Festina

Značka Festina má však co nabídnout také ženám, slečnám a dámám s vytříbeným vkusem. Jste-li žena toužící po elegantních hodinkách, ale i náročná sportovkyně, neváhejte a projděte si nabídku dámských hodinek Festina. Moderní design hodinek Festina a jejich precizní zpracování jsou základem k úspěchu. Festina to ví a proto nabízí i v dámské kolekci vysoce kvalitní designové hodinky. Hodinky Festina skvěle zvýrazní charakter každé ženy a nezáleží ani tak na tom, při jaké příležitosti si hodinky vezmete na ruku. Probuďte v sobě smysl pro eleganci a rafinovanost. Náramkové hodinky Festina vám nejenom skvěle napoví, kolik je zrovna hodin, ale současně budou pšerkem na vašem zápěstí.

Více v e-shopu